1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Gizemli Duvar – Alya’nın Dünyası Pdf indir

Gizemli Duvar – Alya’nın Dünyası Pdf indir
0

Gizemli Duvar – Alya’nın Dünyası pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Gizemli Duvar – Alya’nın Dünyası kitap ile ilgili özet bilgiler. Gizemli Duvar – Alya’nın Dünyası kitabı yazar Seda Öğretir tarafından kaleme alınmıştır. Gizemli Duvar – Alya’nın Dünyası kitabı 80 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Gizemli Duvar – Alya’nın Dünyası kitabın 1. Basım Altın Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Gizemli Duvar – Alya’nın Dünyası pdf oku, Gizemli Duvar – Alya’nın Dünyası PDF yandex, Gizemli Duvar – Alya’nın Dünyası PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Gizemli Duvar – Alya’nın Dünyası PDF Oku

Alya her gün evlerinin önündeki duvarın tepesinde saatlerini geçiriyordu. Annesi, babası ve en yakın dostu, Alya’nın neden o duvarın üzerinde saatlerini geçirdiğini merak edip duruyorlardı; neden, niçin, kimin yüzünden?..

Bir tek Alya durumundan tatmindu; heyecanla bir yeri, bir şeyleri gözlüyordu, belki orada neler olup bittiğini görebilir umuduyla.

En sonunda o gün geldi ve Alya hayalini dahi kurmadığı bir macerasın eşiğinde buldu kendini. Üstelik bir başına da değildi; en yakın dostu ve “o” da bu olağanüstü maceranın ortağıydı…

Seda Öğretir bilimin, sanatın, edebiyatın ve var olmanın temel duygusundan, “merak etmek”ten yola çıkarak rengârenk, duygu ve umut dolu bir öyküyle tekrar karşımızda!