1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Mimarlık Fikri Pdf indir

Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Mimarlık Fikri Pdf indir
0

Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Mimarlık Fikri pdf indir, Mimari türünde kaleme alınan Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Mimarlık Fikri kitap ile ilgili özet bilgiler. Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Mimarlık Fikri kitabı yazar Philip Wilkinson tarafından kaleme alınmıştır. Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Mimarlık Fikri kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Mimarlık Fikri kitabın Domingo Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Mimarlık Fikri pdf oku, Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Mimarlık Fikri PDF yandex, Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Mimarlık Fikri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Mimarlık Fikri PDF Oku

Tüm dünya çapında bir milyondan fazla satan gerçekten bilmeniz gereken 50 fikir serisinden…

Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Mimarlık Fikri, Mısır piramitlerinden Guggenheim Müzesi’ne, baroktan günümüzün yeşil binalarına, mimarlık tarihindeki büyük fikirler, göz alıcı başarılar ve bunların ardındaki yaratıcı zihinlerle tanıştırıyor bizleri.

Bir binanın ne zaman yalnızca bir bina, ne zaman sanat olduğunu kestirebilmek, çoğu zaman bakıp geçtiğimiz binaların ardında yatan birikim ve estetiğin farkına varıp bilindik sokakları bambaşka bir gözle yürümek ve mimari tercihlerimizin yüzsenelerdır yaşam tercihlerimizle nasıl örtüştüğünü görmek için harika bir rehber Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Mimarlık Fikri.

Sayfa Sayısı: 208

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Domingo Yayınevi