1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Genetik 101 Pdf indir

Genetik 101 Pdf indir
0

Genetik 101 pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Genetik 101 kitap ile ilgili özet bilgiler. Genetik 101 kitabı yazar Beth Skwarecki tarafından kaleme alınmıştır. Genetik 101 kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Genetik 101 kitabın Say Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Genetik 101 pdf oku, Genetik 101 PDF yandex, Genetik 101 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Genetik 101 PDF Oku

DNA’nın yapısını, antibiyotik direncini, bakteri ve virüsleri öğrenmek isteyenler için…

Genetik yapımız kim bulunduğumuzu büyük ölçüde anlatır; biz de bu anlatıyı çocuklarımıza miras bırakırız. Göz rengimizden boyumuza, hangi hastalıklara yakalanma riskimiz olduğundan kaç yıl yaşayacağımıza kadar birden fazla şey bu anlatıda mevcuttur. Peki ya bütün bunların ardındaki karmaşık ve büyüleyici sistem nasıl işler?

Genetik 101, DNA’nın yapısı ve işleyişinden gen aktarımına, genetik bilimindeki son yeniliklerden ütopik bir dünyanın kapılarını aralamışız izlenimi yaratan deneylere kadar milyonlarca yıllık evrim yolculuğumuzun en enteresan kısımlarını özetliyor. Bu kapsamlı ve keyifli kitapta genetik bilimiyle alakalı merak ettiğiniz her şeyi bulacaksınız.