1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Geleneksel Japon Mizahı Pdf indir

Geleneksel Japon Mizahı Pdf indir
0

Geleneksel Japon Mizahı pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Geleneksel Japon Mizahı kitap ile ilgili özet bilgiler. Geleneksel Japon Mizahı kitabı yazar Okan Haluk Akbay tarafından kaleme alınmıştır. Geleneksel Japon Mizahı kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Geleneksel Japon Mizahı kitabın Çizgi Kitabevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Geleneksel Japon Mizahı pdf oku, Geleneksel Japon Mizahı PDF yandex, Geleneksel Japon Mizahı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Geleneksel Japon Mizahı PDF Oku

Her toplum, kendi yargıları, gelenek-görenekleri ve yaşayış şekilinden doğan; kendi kültürüyle bütünleşmiş bir mizah anlayışına sahiptir. Japon toplumu da, tarihsel süreç içinde kendine özgü bir mizah anlayışı geliştirmiştir; çeşitli tür, tarz ve karakterler yaratmıştır.

Geleneksel Japon mizahının kişiliğistik yapısını görülmektediran Setsuva, Kyogen, İkkyü, Kibyoşi, Senryü, Kyoka, Edo Kobanaşi, Rakugo gibi türlere ilişkin temel bilgileri ve mühim emsallarinden çevirileri bu kitapta bulabilirsiniz.

Sayfa Sayısı: 191

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Çizgi Kitabevi