Pdf Kitap Arşivi

GelecekSen – İnsanlığımızı Kaybetmeden Gelecekte Yaşama Sanatı Pdf indir

GelecekSen – İnsanlığımızı Kaybetmeden Gelecekte Yaşama Sanatı pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan GelecekSen – İnsanlığımızı Kaybetmeden Gelecekte Yaşama Sanatı kitap ile ilgili özet bilgiler. GelecekSen – İnsanlığımızı Kaybetmeden Gelecekte Yaşama Sanatı kitabı yazar Selin Vural tarafından kaleme alınmıştır. GelecekSen – İnsanlığımızı Kaybetmeden Gelecekte Yaşama Sanatı kitabı 192 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan GelecekSen – İnsanlığımızı Kaybetmeden Gelecekte Yaşama Sanatı kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda GelecekSen – İnsanlığımızı Kaybetmeden Gelecekte Yaşama Sanatı pdf oku, GelecekSen – İnsanlığımızı Kaybetmeden Gelecekte Yaşama Sanatı PDF yandex, GelecekSen – İnsanlığımızı Kaybetmeden Gelecekte Yaşama Sanatı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

GelecekSen – İnsanlığımızı Kaybetmeden Gelecekte Yaşama Sanatı PDF Oku

GEÇMİŞ DENEYİMLERİMİZDE, GELECEK FARKINDALIĞIMIZDA GİZLİDİR.

Her bireyin sonunda Maslow teorisinin en üst basamağı olan “Kendini Gerçekleştirme” düzeysine ulaşmasına yol açacak gelecek teknolojileri içindeki sinerjiye muhteşem bir bakış.
Jerome Glenn Fütürist, Gelecek Senaryoları-Milenyum Projesi kurucu ortağı
Global Geleceğin Durumu Raporu başyazarı
UNESCO ve Dünya Bankası bağımsız danışmanı

Gelecekle alakalı hem tahmin etmeye hem de keşfetmeye devam ederken, bize klavuzluk edecek çalışmalara, bize klavuzluk edecek insanlara ihtiyacımız var. Bu çalışmanın bize geleceği tahmin denemelerimizde yardımcı bulunacağına inanıyorum.
Prof. Dr. Emre Alkin Ekonomist

Çok şanslıyız!
İnsanlık tarihindeki gelişmeye ve değişmeye en uygun zamanda yaşıyoruz. Teknolojinin insan ile olan ilişkisi, gelecekte insanlığın daha manalı hayatlar yaşamasını hiç bu kadar olabilecek kılmamıştı.
Bu kitap, gelecekte bizi nelerin beklediğini haberdar etmekten fazla, bilinmeyen bir gelecek hususunda, farkındalıkla birlikte geleceğimizi nasıl tasarlayabileceğimizi konuşmak ve içinde bulunduğumuz çok bi hayli hızlı değişen dünyamızda, değişimle değişebilmeyi benimsetmek maksadıyla yazıldı.
Daha önce hiç tanımadığımız, hiç deneyimlemediğimiz bu gelecekte siz kim olmak isterdiniz?
Başkaları tarafından tasarlanan geleceğin sıradan bir tüketicisi mi yoksa bilinmeyenlerle dolu bir geleceği farkındalıkla kucaklayan, kendi geleceğini tasarlayan, merak eden, deneyimleyerek öğrenen, öğrendikçe değişen ve değiştikçe evrilen müthiş bir dünya vatandaşı mı?

Karar sizin. Geleceğinizi önemseyin.
Eksponansiyel insan olun!

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu