1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 9 Pdf indir

Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 9 Pdf indir
0

Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 9 pdf indir, Manga türünde kaleme alınan Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 9 kitap ile ilgili özet bilgiler. Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 9 kitabı yazar Hiromu Arakawa tarafından kaleme alınmıştır. Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 9 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2014 ile basılmıştır. ebatında olan Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 9 kitabın Akılçelen Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 9 pdf oku, Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 9 PDF yandex, Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 9 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 9 PDF Oku

En çok istedikleri şeye sahip olabilmek için amatörce metotlarıyle bu gücü elde etmeye çalıştıklarında, iki kardeş olan Edward ve AlphonseElric’ten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir.Edward artık bir hükûmet ajanıdır ve askerî bir simya tesisinde çalışmaktadır. Benzersiz güçlerini emirlere uymak, hatta öldürmek için kullanır. Lakin Edward, başkalarının da aynı güçlere sahip olduğunun farkında değildir.

Simyanın aşırı kullanımı neticesinde dünya âdeta bir cehenneme döner. En kıymetli simya hazinesi Felsefe Taşı’nı ele geçirmeye çabalayan düşmanları, kahramanlarımızdan çok daha zalim ve acımasızdırlar.

Ed, Al ve Winry Merkez Komutanlığına dönerler ama ne yazık ki Çelik Simyacı ve dostlarını burada kötü haberler beklemektedir. Yarbay MaesHughes öldürülmüş ve Teğmen Maria Ross baş şüpheli olarak tutuklanmıştır. Maria kaderine boyun eğmiş vaziyette hapiste beklerken seri katil Kasap Berry’nin ruhunu taşıyan metal zırh onu hapishaneden kaçırır. Şimdi gizemli homunculusunplanladıkları korkunç komploları ortaya çıkmadan bu meseleyi halletmesi gerekmektedir. Ne var kiMaesHughes’un en iyi arkadaşı Albay Mustang için bu, gerçeğin ortaya çıkması değil, bir intikam meselesidir.

Sayfa Sayısı: 192

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akılçelen Kitaplar