1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 2 Pdf indir

Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 2 Pdf indir
0

Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 2 pdf indir, türünde kaleme alınan Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 2 kitap ile ilgili özet bilgiler. Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 2 kitabı yazar Hiromu Arakawa tarafından kaleme alınmıştır. Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 2 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 2 kitabın Akılçelen Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 2 pdf oku, Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 2 PDF yandex, Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 2 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 2 PDF Oku

Simya: Doğayı değiştirip şekillendirmeye yarayan esrarengiz güç; âdeta büyü, sanat ve bilimin bileşimi.

En çok istedikleri şeye sahip olabilmek için amatörce metotlarıyle bu gücü elde etmeye çalıştıklarında, iki kardeş olan Edward ve Alphonse Elric’ten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir.

Edward artık bir hükûmet ajanıdır ve askerî bir simya tesisinde çalışmaktadır. Benzersiz güçlerini emirlere uymak, hatta öldürmek için kullanır. Lakin Edward, başkalarının da aynı güçlere sahip olduğunun farkında değildir.

Simyanın aşırı kullanımı neticesinde dünya âdeta bir cehenneme döner. En kıymetli simya hazinesi Felsefe Taşı’nı ele geçirmeye çabalayan düşmanları, kahramanlarımızdan çok daha zalim ve acımasızdırlar.

Al ve Ed, albayları Colonel Mustang’e rapor vermek üzere doğu cephesi karargâhına geri dönerler. Mustang, bu iki kardeşi biyo kimyayla yakında zamandan ilgilenen ve farklı genetiklere sahip organizmaları birleştirerek kaymeraları yaratan Shou Tucker ile bir araya getirir. Al ve Ed Tucker’ın onları yeniden eski bedenleriyle kavuşturacağına inanırlar. Diğer yandan intikam peşindeki “Scar” devlet simyacılarının peşindedir ve yakaladığı simyacıları dehşet verici bir biçimde öldürmektedir. Bu adam dokunduğu anda simyacıları âdeta paramparça etmektedir ve Scar, şimdi Ed’in de peşindedir…

Sayfa Sayısı: 192

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akılçelen Kitaplar