1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Frip’in Aşırı Israrcı Pırtlakları Pdf indir

Frip’in Aşırı Israrcı Pırtlakları Pdf indir
0

Frip’in Aşırı Israrcı Pırtlakları pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Frip’in Aşırı Israrcı Pırtlakları kitap ile ilgili özet bilgiler. Frip’in Aşırı Israrcı Pırtlakları kitabı yazar George Saunders tarafından kaleme alınmıştır. Frip’in Aşırı Israrcı Pırtlakları kitabı 20 x 20 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Frip’in Aşırı Israrcı Pırtlakları kitabın DeliDolu tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Frip’in Aşırı Israrcı Pırtlakları pdf oku, Frip’in Aşırı Israrcı Pırtlakları PDF yandex, Frip’in Aşırı Israrcı Pırtlakları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Frip’in Aşırı Israrcı Pırtlakları PDF Oku

Üç haneli, ufak bir sahil köyü olan Frip’te ebeveynler, çocuklar, keçiler ve keçileri çok sevdikleri için sürekli olarak onlara yapışmak isteyen, bir beyzbol topu büyüklüğünde, dikenli, turuncu canlılar yaşıyor: Pırtlaklar! Frip’te yaşayan çok “Becerikli” bir çocuk, pırtlakların yol açtığu zorluklarla tek başına mücadele etmeye karar veriyor. Dayanışma, iyilik, çocukluk, yetişkinlik, ahlak ve bir arada yaşama gibi kavramlar, insanın ve yaşamın içinden beslenen bu öyküyle görüş alanımıza giriyor.

Arafta adlı ilk romanıyla 2017 senesinde Man Booker Ödülü’ne layık görülen Amerikalı öykücü George Saunders, her yaştan okura hitap eden bu bol hicivli öyküsünde kara mizah, oyunbozanlık ve üç boyutlu karakterler yaratmadaki ustalığını bir kez daha ispatlıyor ve ödüllü illüstratör Lane Smith de yenilikçi çizgileriyle ona eşlik ediyor.