1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Frida Olsa Ne Yapardı? – Cesur Yaşamak için Bir Rehber Pdf indir

Frida Olsa Ne Yapardı? – Cesur Yaşamak için Bir Rehber Pdf indir
0

Frida Olsa Ne Yapardı? – Cesur Yaşamak için Bir Rehber pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Frida Olsa Ne Yapardı? – Cesur Yaşamak için Bir Rehber kitap ile ilgili özet bilgiler. Frida Olsa Ne Yapardı? – Cesur Yaşamak için Bir Rehber kitabı yazar Arianna Davis tarafından kaleme alınmıştır. Frida Olsa Ne Yapardı? – Cesur Yaşamak için Bir Rehber kitabı 240 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Frida Olsa Ne Yapardı? – Cesur Yaşamak için Bir Rehber kitabın 1. Basım Orman Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Frida Olsa Ne Yapardı? – Cesur Yaşamak için Bir Rehber pdf oku, Frida Olsa Ne Yapardı? – Cesur Yaşamak için Bir Rehber PDF yandex, Frida Olsa Ne Yapardı? – Cesur Yaşamak için Bir Rehber PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Frida Olsa Ne Yapardı? – Cesur Yaşamak için Bir Rehber PDF Oku

Vıva La Vıda!
“Hayatını istediği gibi yaşadı ve bunun için asla özür dilemedi. O hiçbir zaman hayatla bağını koparmadı. Ondan başka hiç kimse ölmeden hemen önce resim yapmazdı ve o resme Viva la Vida ismini vermezdi.” Salma Hayek

“Meksikalı ressam Frida Kahlo’nun benzersiz hayat hikâyesi, Arianna Davis’in satırlarında, cesurca yaşamak isteyenler için müthiş bir rehbere dönüşüyor.”
 Boston Globe

Frida Kahlo 1954’te hayata veda etti ve o zamandan bugüne bütün dünya çapında Frida hayranlığı yaşanıyor. Madonna, konserlerinde ondan ilham alan giysiler giyiyor; Beyoncé, Cadılar Bayramı’nda Frida oluyor; Coldplay, albümlerine isim koymak için onun kelimelerini seçiyor; onun fotoğrafları, kelimeleri, Instagram ve Twitter’da her gün milyonlarca kadın tarafından paylaşılıyor; imajı dünyanın her yerinde her türlü eşyayı, fotoğrafları ise duvarları süslüyor.

Frida, umut, değişim, devrim ve dayanıklılık için çok kuvvetli bir simge. Onun hikâyesi, yaşamı cesurca yaşamak isteyenler için sayısız dersle dolu. Öyleyse zorlukla karşı karşıya geldiğımız her durumda bize yol göstermesini dileyerek yüksek sesle sorabiliriz: Frida olsa ne yapardı?