1. Anasayfa
  2. Felsefe Kitapları

Felsefe Okuma Rehberi Pdf indir

Felsefe Okuma Rehberi Pdf indir
0

Felsefe Okuma Rehberi pdf indir, Felsefe Bilimi türünde kaleme alınan Felsefe Okuma Rehberi kitap ile ilgili özet bilgiler. Felsefe Okuma Rehberi kitabı yazar Nigel Warburton tarafından kaleme alınmıştır. Felsefe Okuma Rehberi kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Felsefe Okuma Rehberi kitabın Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Felsefe Okuma Rehberi pdf oku, Felsefe Okuma Rehberi PDF yandex, Felsefe Okuma Rehberi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Felsefe Okuma Rehberi PDF Oku

Bu, felsefe okurken ihtiyaç duyulan beceriler için özlü ve kolay bir elkitabıdır ve konuyla ilk kez ilgilenen veya kendisini daha da ilerletmeye çalışan herkesi hedeflemektedir. Felsefenin Kısa Tarihi, Felsefeye Giriş ve Klasiklerle Felsefe’nin yazarı Nigel Warburton, öğrencilerden beklenenleri açıklayıp, çalışma zamanlarını verimli bir biçimde kullanmalarına ve notlarını iyileştirmelerine yardım edecek stratejiler sunuyor:

Felsefe okumak – tarihsel ve çağdaş eserlere hem göz gezdirme hem de derinlemesine çözümleme, kullanılan terminolojiyi ve emsallari anlama;
Felsefeyi dinlemek – resmi dersler ve gayri resmi öğrenme, kullanılan argümanları anlama, not tutma;
Felsefe tartışmak – tartışma ve araştırma, soru sorma, özlü ve anlaşılabilir bir biçimde iletişim kurma;
Felsefe yazmak – denemeler ve başka yazılar planlama ve araştırma, özgün örnekler bulma, intihalden kaçınma.

Sayfa Sayısı: 105

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Alfa Yayıncılık