Ders Kitapları

Farmakognozi ve Fitoterapi Pdf indir

Farmakognozi ve Fitoterapi pdf indir, Üniversite Ders Kitapları türünde kaleme alınan Farmakognozi ve Fitoterapi kitap ile ilgili özet bilgiler. Farmakognozi ve Fitoterapi kitabı yazar K. Hüsnü Can Başer tarafından kaleme alınmıştır. Farmakognozi ve Fitoterapi kitabı 640 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 20 x 27 ebatında olan Farmakognozi ve Fitoterapi kitabın 1. Basım İstanbul Tıp Kitabevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Farmakognozi ve Fitoterapi pdf oku, Farmakognozi ve Fitoterapi PDF yandex, Farmakognozi ve Fitoterapi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Farmakognozi ve Fitoterapi PDF Oku

İçinde bulunduğumuz 2021 senesinde ülkemizde bilimsel eczacılığın 182. yılını kutlamaktayız. Ülkemizde Eczacılık Fakültesi rakamının 50’yi aştığı fakat yeni bir Farmakognozi ders kitabının 70’li senelerdan bu yana yazılmadığı gerçeği ile yüz yüzeyız.

Bizler birikimimizi tüm eczacılık öğrencileri ile paylaşmayı amaç edinerek elinizdeki kitabı bir araya getirdik. Son senelerda tüm dünya çapında olduğu gibi ülkemizde de Fitoterapinin gündemde ve bir çok fakültede zorunlu ders olarak okutuluyor olması, bu alanda da güncel bilgilerin Farmakognozi ile birlikte sunulması gerekliliğini ortaya koymuştur. Kitabımızda genel farmakognozi bilgileri yanında etken madde grupları ve alakalı drogların fitoterapide kullanım bilgilerine de yer verilmiştir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu