1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Farkındanalık Pdf indir

Farkındanalık Pdf indir
0

Farkındanalık pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Farkındanalık kitap ile ilgili özet bilgiler. Farkındanalık kitabı yazar Joker Abdul tarafından kaleme alınmıştır. Farkındanalık kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Farkındanalık kitabın Türkçe Perseus Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Farkındanalık pdf oku, Farkındanalık PDF yandex, Farkındanalık PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Farkındanalık PDF Oku

Bu kitap, varla-yok içinde kalan ‘o’ ince çizgide yazılmış, sıradanlıktan uzak bir hesaplaşmadır. Kendimizi sürekli olarak “Neden ben?” sorgulamasına tabi tutarız. Neden bu kadar bahtı karayızdır, neden zengin olan biz değilizdir, Paris Hilton kadar şanslı doğma ve devasa bir servete konma hali niye bize çatmamıştır, her şey bir yana onca berbat giden işin içinde ne bahtsız bir vedalaşma, yoksa ihanete uğrama hâli de mi sırayla, mutsuzluk neden bizi seçmiştir ve neden olan biteni sorgulama sırası ‘Haşırttadanak’ bize geçmiştir? Oysa açık baht, herkese bir noktadan teğet geçer ve herkes için değişik bir maske seçer. Onu fark edebilene yüzünü gösterir, birinin şansını açar ve ayağının tozuyla bir sonraki istasyona kaçar.

Alemi ervahtan alemi berzaha göçtüğünü, kafasını kaldırdığında tabuta çarpınca anlayan mevta gibi yaşıyoruz. Eğer yalnızca bir ölü kadar açıksa şuurumuz, niye can taşıyoruz?

Artık;

Farkına Varma,

Danalıktan Kurtulma ,

Ve Her Anı Fırsata Çevirme Vakti…