Roman Kitapları

Fahrenheit 451-Çizgi Roman Uyarlaması Pdf indir

Fahrenheit 451-Çizgi Roman Uyarlaması pdf indir, türünde kaleme alınan Fahrenheit 451-Çizgi Roman Uyarlaması kitap ile ilgili özet bilgiler. Fahrenheit 451-Çizgi Roman Uyarlaması kitabı yazar Ray Bradbury tarafından kaleme alınmıştır. Fahrenheit 451-Çizgi Roman Uyarlaması kitabı 16 x 24 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Fahrenheit 451-Çizgi Roman Uyarlaması kitabın Epsilon Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Fahrenheit 451-Çizgi Roman Uyarlaması pdf oku, Fahrenheit 451-Çizgi Roman Uyarlaması PDF yandex, Fahrenheit 451-Çizgi Roman Uyarlaması PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Fahrenheit 451-Çizgi Roman Uyarlaması PDF Oku

Bradburry’nin tüm dünya çapında çoksatan kült eseri şimdi çizgi roman formatında…

Ray Bradbury’nin 1953’te kaleme aldığı Fahrenheit 451 şüphesiz en unutulmaz distopyalardan biri. Tim Hamilton, Bradbury’nin tam desteğiyle bu dehşet verici şaheseri görkemli bir çizgi romana dönüştürüyor. Hamilton, devletin düşünce özgürlüğü üzerindeki baskısı karşısında Montag’ın felsefe ve edebiyat sayesinde yaşadığı uyanışı etkileyici bir biçimde göz önüne seriyor. Bradbury’nin önsözüyle başlayan bu sıradışı çalışma, Fahrenheit 451’in kudretini tüm ihtişamıyla görselleştiriyor.

“Pazartesi Millay’yi yak, çarşambaları Whitman’ı, cumaları Faulkner’ı. Yakıp kül et, sonra külleri de yak.”

Keroseni parfüm belleyen itfaiyeci Guy Montag gibiler için yalnızca bir slogan değildi bu. Lüzumlu  bir görev, esaslı bir hayat görüşüydü. Düşünmenin tehlikeli, kitapların yasak olduğu, her ânı izlenip  kayıt altına alınan bu dünya çapında yaşamını sürdürmenin bir yoluydu. Hayatta kalmak mühimydi şüphesiz, ama insan yalnızca bununla yetinebilir miydi?

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu