1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Ezoterizme Giriş Pdf indir

Ezoterizme Giriş Pdf indir
0

Ezoterizme Giriş pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Ezoterizme Giriş kitap ile ilgili özet bilgiler. Ezoterizme Giriş kitabı yazar Ergun Candan tarafından kaleme alınmıştır. Ezoterizme Giriş kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan Ezoterizme Giriş kitabın Sınır Ötesi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ezoterizme Giriş pdf oku, Ezoterizme Giriş PDF yandex, Ezoterizme Giriş PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ezoterizme Giriş PDF Oku

Ezoterizmin içindeki bilgileri öğrenmek ve bu bilgiler ışığında dinsel metinleri okumak, dinlerin içindeki gerçek mesajları yakalaya- bilmemizde bize çok büyük kolaylık sağlaya- caktır. Dolayısıyla dinlerin de gerçek değe- riyle algılanmasında bu çalışma, bizlere büyük bir miktarda yol gösterecektır.

Ezoterik bilgiler ışığında kutsal metinler incelendiğinde, dinlerle alakalı bilgilerimizin ne kadar eksik olduğu hemen ortaya çıkacaktır. Çünkü dinlerin dili semboliktir ve bu semboller ezoterik içeriklidir. Dinlerin şimdilerde hâlâ geniş halk kesimlerince tam anlamıyla anlaşılamamasının ve dinlerle alakalı kulaktan dolma klâsik yorumlarla yetinilmesinin tek sebebi işte budur.

İnanmış olduğumuz dinin bizlere aktarmış olduğu ilâhi mesajları daha kapsamlı olarak öğren- mek isteyen herkes, ezoterizme müracaat etmek zorundadır. Aksi takdirde ilâhi mesajlar bizler için kapalı kalacaktır.

Sayfa Sayısı: 400

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe
Yayınevi: Sınır Ötesi Yayınları