1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Ezoterik Astroloji Pdf indir

Ezoterik Astroloji Pdf indir
0

Ezoterik Astroloji pdf indir, Astroloji-Fal-Büyü türünde kaleme alınan Ezoterik Astroloji kitap ile ilgili özet bilgiler. Ezoterik Astroloji kitabı yazar Oğuzhan Ceyhan tarafından kaleme alınmıştır. Ezoterik Astroloji kitabı 184 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 11,5 x 17,5 ebatında olan Ezoterik Astroloji kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ezoterik Astroloji pdf oku, Ezoterik Astroloji PDF yandex, Ezoterik Astroloji PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ezoterik Astroloji PDF Oku

Astroloji, İnsanlığın Kadim Bilgisinin Bir Parçasıdır.

Astrolojiye karşı duyulan merak gün geçtikçe daha da artıyor. Astroloji artık internet sütunlarının veya görsel medyanın bir eğlence unsuru olmanın dışında büyük kitleler tarafından oldukça önemli “bilim” dalı olarak ele alınıp inceleniyor.

Yakın zamana kadar “fal” küçümsemesiyle ötelenen astroloji artık seçkin bir disiplin olarak kabul ediliyor. Kökenine olan ilgi de giderek büyüyor. Astrolojinin kökenine incelediğimizde bütün gözlem ve hesaplamaların dışında büyük bir ezoterik bilgi ile karşılaşıyoruz.
Astroloji ile ilgili az da olsa bilgisi olanların, ezoterik astrolojiye kolay bir giriş yapmaları ve temel prensipleri öğrenmeleri maksadıyla yazılan bu kitapta Oğuzhan Ceyhan sizi bilgi dolu bir geziye çıkartıyor.