1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Eyvah Zayıflıyorum! Pdf indir

Eyvah Zayıflıyorum! Pdf indir
0

Eyvah Zayıflıyorum! pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Eyvah Zayıflıyorum! kitap ile ilgili özet bilgiler. Eyvah Zayıflıyorum! kitabı yazar Erdinç Utku tarafından kaleme alınmıştır. Eyvah Zayıflıyorum! kitabı 184 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Eyvah Zayıflıyorum! kitabın 1. Basım Cumhuriyet Kitapları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Eyvah Zayıflıyorum! pdf oku, Eyvah Zayıflıyorum! PDF yandex, Eyvah Zayıflıyorum! PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Eyvah Zayıflıyorum! PDF Oku

Mizahla 50 Günde 10, 100 Günde 17 Kilo!

Yeni yıla girerken yeni hedefler belirleriz. Bunların içinde her zaman dengeli beslenme, daha fazla hareket etme ve zayıflama mutlaka bulunur. Bulunur bulunmasına da heyecanla ve büyük bir hırsla girdiğimiz her yeni yılda, ilk unuttuklarımız da zayıflama ve spor yapma hedefleri olur. Sonra yaz tatili öncesine kadar göbek büyütmeye devam ederiz. Plajda gerdan kırarak göbek sallamak istemediğimiz için yine diyete ve spora sarılır, 15-20 günde “plajda gururla dolaşabileceğimiz” bir vücudun hayalini kurarız.

50 günde 10, 100 günde 17 kilo verip 365. günde 20 kiloda istikrarı yakalayan Tİ-YETisyen yazar Erdinç Utku, tatlı zayıflama macerasıni okuyucuyla paylaşıyor. Özellikle koronavirüs salgını sonrası oldukça önemli sorun durumuna gelen zayıflama mücadelesine neşeli bir bakış sergiliyor. Koronavirüs zamanlarında aldığınız ek kilolardan kurtulmanın formülü de bu kitapta: “Kontrollü Zikzak ve OHA Terorisi”! “Eyvah Zayıflıyorum!”, kilo verme mücadelenizde başucu kitabınız olacak.

Diyeti Tİ’ye alan, Tİ’ye alırken güldüren, güldürürken zayıflatan bir Tİ-YET Kitabı bu! Kibrit kutusu büyüklüğünde ufak ufak tadımlık şakaler aforizmalar, öykücükler, karikatürler ve minik diyaloglarla gülüp eğlenecek, kilo vereceksiniz. Diyet yaparken elinizin altında mutlaka bir Tİ-YET: “Humor İşi” zayıflama kitabınız olsun.