1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Evrim ve Tasarım Pdf indir

Evrim ve Tasarım Pdf indir
0

Evrim ve Tasarım pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Evrim ve Tasarım kitap ile ilgili özet bilgiler. Evrim ve Tasarım kitabı yazar Recep Alpyağıl tarafından kaleme alınmıştır. Evrim ve Tasarım kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan Evrim ve Tasarım kitabın İz Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Evrim ve Tasarım pdf oku, Evrim ve Tasarım PDF yandex, Evrim ve Tasarım PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Evrim ve Tasarım PDF Oku

Evrenin nasıl var olduğu, varlığın nasıl olduğu, canlıların nasıl olup da farklı farklı olduğu… soruları, insanlık tarihi kadar eski. Bu soruya muhtelif şekillerde verilen yanıtlar sözkonusudur. Kendi içinde ufak tefek değişikliklar arzetse de, soruya yanıt iddiasında temelde iki yaklaşım mevcuttur: Evrim ve Tasarım, yani Yaratılış.

Recep Alpyağıl, bu soruya ilişkin verilmiş yanıtlar içinden yaptığı bu seçkide, yerli ve yabancı, eski ve güncel metinleri bir araya getirdi ve ortaya devasa hacimde bir eser çıktı. Sorulan sorular ve verilen yanıtlara kayıtsız kalmak olabilecek değil…

Sayfa Sayısı: 1024

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe
Yayınevi: İz Yayıncılık