1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Evren 101 Pdf indir

Evren 101 Pdf indir
0

Evren 101 pdf indir, Bilim Tarihi ve Felsefesi türünde kaleme alınan Evren 101 kitap ile ilgili özet bilgiler. Evren 101 kitabı yazar Carolyn Collins Petersen tarafından kaleme alınmıştır. Evren 101 kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2016 ebatında olan Evren 101 kitabın Astronomy 101 Say Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Evren 101 pdf oku, Evren 101 PDF yandex, Evren 101 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Evren 101 PDF Oku

Ders kitapları genelde uzayın güzelliklerini ve sırrıni sıkıcı tartışmalarla arka planda bırakırlar. Galileo da böyle bir şey istemezdi tabii ki! Bundan dolayı, Evren 101 sıkıcı ayrıntılara ve uzun anlatılara girmeden, yıldızlarla bezenmiş gökyüzümüzün ardında saklanmış olanları keşfetmenizi sağlayacak ve ilginizi her daim canlı tutacak enteresan bilgileri siz değerli okurlarımıza keyifli bir dille sunmak için hazırlandı.

 

Büyük Patlama’dan Samanyolu’na, Isaac Newton’dan Henrietta Swan Leavitt gibi başarılı bilim kadınlarına, gökyüzüne dair her şeyi içinde barındıran bu elkitabı, başka hiçbir yerde bulamayacağınız resimler, tablolar ve keyifli astronomik bilgilerle dolu!

 

İster kara deliklerin ardındaki sırrı çözmeye çalışın ister en sevdiğiniz gezegenle alakalı daha fazla bilgi edinmeyi amaçlayın, bütün sorularınızın cevabı Evren 101’de; hatta farkında olmadan yanıtını aradığınız soruların bile…