Felsefe Kitapları

Ermiş’in Bahçesi Pdf indir

Ermiş’in Bahçesi pdf indir, Felsefe Bilimi türünde kaleme alınan Ermiş’in Bahçesi kitap ile ilgili özet bilgiler. Ermiş’in Bahçesi kitabı yazar Halil Cibran tarafından kaleme alınmıştır. Ermiş’in Bahçesi kitabı 12,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Ermiş’in Bahçesi kitabın İndigo Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ermiş’in Bahçesi pdf oku, Ermiş’in Bahçesi PDF yandex, Ermiş’in Bahçesi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ermiş’in Bahçesi PDF Oku

Halil Cibran’ın en bi hayli beğeni alan eseri olan Ermiş’in devamı niteliğindeki Ermişin Bahçesi ölümünden sonra ilk kez 1933’te yayımlanmıştır.

Vatanından on yıldan fazla süredir ayrı kalmış El Mustafa’nın müritleriyle yaptığı sohbetleri konu alan Ermişin Bahçesi, Cibran’ın, mistik bir güzelliğe sahip olan Doğa Ana’yı lirik bir tarzda kutsayışının hikâyesidir. El Mustafa bu kez de seneler sonra tekrar bir araya geldiği müritlerine birbirinden mühim kavramlar üzerine nasihatler vermeye, onlarla mutlu ve bilinçli bir hayata nasıl ulaşılabileceğini tartışmaya devam ediyor.

Ermişin Bahçesi eşine zor rastlanacak bir görüngü, mistik bir filozof ve bunun yanı sıra bir şair olan Halil Cibran’ın edebiyat dünyasına kattığı bir klasik.

 

  

 

Kapak Uygulama: Hazar Ata

Editör: Nil Tuna

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu