1. Anasayfa
  2. Felsefe Kitapları

Ermiş-Bez Ciltli Pdf indir

Ermiş-Bez Ciltli Pdf indir
0

Ermiş-Bez Ciltli pdf indir, Felsefe Bilimi türünde kaleme alınan Ermiş-Bez Ciltli kitap ile ilgili özet bilgiler. Ermiş-Bez Ciltli kitabı yazar Halil Cibran tarafından kaleme alınmıştır. Ermiş-Bez Ciltli kitabı 107 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Ermiş-Bez Ciltli kitabın 1. Basım Koridor Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ermiş-Bez Ciltli pdf oku, Ermiş-Bez Ciltli PDF yandex, Ermiş-Bez Ciltli PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ermiş-Bez Ciltli PDF Oku

On iki sene boyunca kaldığı Orfales kentinden onu dünyaya geldiğu adaya geri götürecek olan gemi kıyıya yanaştığında, Tanrı’nın seçkin ve sevgili kulu El Mustafa için artık gitme vakti gelmiştir. Lakin Orfales halkının bu bilgeden son bir dileği mevcuttur. Onun aşk, evlilik, ölüm, din, hukuk, özgürlük ve yaşam gibi birden fazla konuveyair verdiği derin manalı yanıtlar, bunun yanı sıra modern çağın mistik ve spiritüel rehberi kabul gören bir şaheserin de habercisi olacaktır.

Doğu’nun sırrıni ve ruha dokunuşunu Batı’ya ustalıkla aktaran, Shakespeare ve Lao Tzu’dan sonra tüm zamanların en fazla okunan üçüncü şairi olan Halil Cibran’ın tüm dünya çapında büyük ses getiren, hem bir veda konuşması hem de hayata dair metaforlarla içsel bir yürüyüş niteliğindeki bu eserini Handan Ünlü Haktanır’ın özenli çevirisiyle paylaşmak istedik.