1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Erdoğan’ın Davası – Yeni Türkiye’nin Teorisi – Pratiği ve Geleceği Pdf indir

Erdoğan’ın Davası – Yeni Türkiye’nin Teorisi – Pratiği ve Geleceği Pdf indir
0

Erdoğan’ın Davası – Yeni Türkiye’nin Teorisi – Pratiği ve Geleceği pdf indir, Politika/Araştırma türünde kaleme alınan Erdoğan’ın Davası – Yeni Türkiye’nin Teorisi – Pratiği ve Geleceği kitap ile ilgili özet bilgiler. Erdoğan’ın Davası – Yeni Türkiye’nin Teorisi – Pratiği ve Geleceği kitabı yazar Vahap Polat tarafından kaleme alınmıştır. Erdoğan’ın Davası – Yeni Türkiye’nin Teorisi – Pratiği ve Geleceği kitabı 280 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Erdoğan’ın Davası – Yeni Türkiye’nin Teorisi – Pratiği ve Geleceği kitabın 1. Basım Librum Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Erdoğan’ın Davası – Yeni Türkiye’nin Teorisi – Pratiği ve Geleceği pdf oku, Erdoğan’ın Davası – Yeni Türkiye’nin Teorisi – Pratiği ve Geleceği PDF yandex, Erdoğan’ın Davası – Yeni Türkiye’nin Teorisi – Pratiği ve Geleceği PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Erdoğan’ın Davası – Yeni Türkiye’nin Teorisi – Pratiği ve Geleceği PDF Oku

AKP Elitleri 24 Mart 2021 AKP Genel Kongresinde, 19 yıl boyunca süren çalışmalarından bahsettiler. Gerek parti sözcüleri gerekse temsil ettikleri ideolojik çevrenin sembol isimleri siyaseti giderek daha fazla ‘’DAVA’’ eksenine oturtuyor ‘’İNŞA’’ dan, ‘’KURUCU SİYASET’’ ten bahsediyorlar. 2023 yılına hazırlanmış olacak Yeni Anayasa ile ‘’ YENİ BİR TÜRKİYE’’ yi gündeme sokuyorlar. Bu; da ‘’DAVA’’nın ne olduğu ‘’YENİ TÜRKİYE’’derken neyin inşa edildiği, sorularını yanıtlandırılmasını elzem kılıyor.

Bu KİTAP

Recep Tayyip Erdoğan’nın hala kuramadığından şikayet ettiği düşüncesi iktidarını ve 2023 senesinde YENİ TÜRKİYE adı altında kurulmak istenen ütopyayı aşağıda bulunan sorular eşliğinde yanıtlıyor.
Yeni Türkiye yolunda AKP’nin 2023 senesindeki asıl hedefi nedir?
Nasıl bir Anayasa bekleyebiliriz? Nasıl bir Türkiye hazırlanıyor?
Kutsal kitabı Kur’an-ı Kerim ‘i kendi dilinde okumamış, bundan dolayı anlamamış Türkiye’deki bir Müslümanın İslam adına inandığı nedir?
AKP ve Erdoğan Türk milletini nasıl ikna etmiş ve bu güce nasıl ulaşmıştır?
Erdoğan’ın toplumdaki’’Dünya Lideri’’, ‘’Reis’’ imajı nasıl yerleştirilmiştir.