1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Enno ya da Asfalttaki Karahindiba Pdf indir

Enno ya da Asfalttaki Karahindiba Pdf indir
0

Enno veya Asfalttaki Karahindiba pdf indir, Gençlik 10+ Yaş türünde kaleme alınan Enno veya Asfalttaki Karahindiba kitap ile ilgili özet bilgiler. Enno veya Asfalttaki Karahindiba kitabı yazar Astrid Frank tarafından kaleme alınmıştır. Enno veya Asfalttaki Karahindiba kitabı 144 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Enno veya Asfalttaki Karahindiba kitabın 1. Basım Kırmızı Kedi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Enno veya Asfalttaki Karahindiba pdf oku, Enno veya Asfalttaki Karahindiba PDF yandex, Enno veya Asfalttaki Karahindiba PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Enno veya Asfalttaki Karahindiba PDF Oku

Isıtma sisteminin çatırtısı, arkadaşının burun hırıltısı, kalorifer peteğindeki suyun şırıltısı dikkatini dağıtıyor. Sofra kurmak, kazağını düz giymek gibi basit şeyleri arada bir yapamıyor; şiddet içerikli filmleri sevmiyor, rekabetçi oyunlardan da hoşlanmıyor. Ama yaşıtlarının aksine binlerce ufak şeyi derinden hissediyor, her canlının duygusunu hissediyor, başka gezegenlerde geçen hikâyeler düşlüyor. Olduğu gibi sevilmek veya sıradan olmak istese de o başka, herkesten başka, onun adı: Enno Bambaşka.

Alman çocuk edebiyatının ödüllü yazarı Astrid Frank, hassas bir çocuğun toplum içinde yaşadığı zorlukları yaratıcı ve keyifli bir dille anlatıyor. 2017 Zürih Çocuk Kitabı Ödülü’ne değer görülen roman, empati, özsaygı, hassaslık, sezgiler ve değişikliklar hususunda çocuklardan yana taraf oluyor. Regina Kehn’in illüstrasyonlarıysa kitaba ayrı bir derinlik katıyor.