İngilizce Kitaplar

English Grammar Today Türkçe Açıklamalı İngilizce Gramer Pdf indir

English Grammar Today Türkçe Açıklamalı İngilizce Gramer pdf indir, Language türünde kaleme alınan English Grammar Today Türkçe Açıklamalı İngilizce Gramer kitap ile ilgili özet bilgiler. English Grammar Today Türkçe Açıklamalı İngilizce Gramer kitabı yazar Murat Kurt tarafından kaleme alınmıştır. English Grammar Today Türkçe Açıklamalı İngilizce Gramer kitabı 16 x 23,5 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan English Grammar Today Türkçe Açıklamalı İngilizce Gramer kitabın MK Publications tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda English Grammar Today Türkçe Açıklamalı İngilizce Gramer pdf oku, English Grammar Today Türkçe Açıklamalı İngilizce Gramer PDF yandex, English Grammar Today Türkçe Açıklamalı İngilizce Gramer PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

English Grammar Today Türkçe Açıklamalı İngilizce Gramer PDF Oku

English Grammar Today Elementary (Başlangıç Seviyeden) – Upper Intermediate (İleri Seviye) kadar tüm konuları kapsayan Türkçe açıklamalı bir gramer kitabıdır. Konular kolaydan zora doğru sıralanmıştır. Türkçe açıklamalı olduğu için özellikle her örnekte olabilecek olduğunca farklı sözcüklere yer verilerek çalışırken farkında olmadan kelime hazinenizin de gelişmesi amaçlanmıştır. Konuların anlatım başarısı, sadeliği ve bol alıştırmaları English Grammar Today’i hem öğrenciler hem de öğretmenler için çok popüler bir kitap haline getirmiştir.

37. Baskıda English Grammar  Today’e artık cep  telefonunuzdan yahut tabletinizden rahatça ulaşabileceksiniz.

Mobil Aplikasyon

– English Grammar Today’de konu anlatımlarındaki ve egzersizlerdeki tüm İngilizce metinleri ana dili İngilizce olan öğretmenlerden doğru telafuzlarıyla dinlemenize,

-Güncel konuları içeren 4 farklı düzeyde 160 diyaloğu okumanızı ve doğru telafuzlarıyla dinlemenize olanak sağlar.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu