1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Endişe Ağacı Pdf indir

Endişe Ağacı Pdf indir
0

Endişe Ağacı pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Endişe Ağacı kitap ile ilgili özet bilgiler. Endişe Ağacı kitabı yazar Marianne Musgrove tarafından kaleme alınmıştır. Endişe Ağacı kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Endişe Ağacı kitabın Altın Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Endişe Ağacı pdf oku, Endişe Ağacı PDF yandex, Endişe Ağacı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Endişe Ağacı PDF Oku

“Bir şeyin sihirli olmaması, içinde sihir barındırmadığı manasına gelmez.” Çocukların kendilerine özgü endişeleri ve onları mutsuz eden poblemleri var. Bunlarla baş etmek için her bir diğerideğişik yöntemler bulabilir veya bulamadığı için endişe boyutu git gide artabilir. Tırnak yeme, saçıyla oynama, takıntılı davranışlar veya aşırı gerginlik gibi… Juliet de o endişeli çocuklardan biri. Küçük yaşına rağmen, etrafında olup biten her soruna karşı geliştirdiği endişeleri ve huzursuzlukları var.

Sonunda, büyükannesinin daha ufak bir çocukken bu tür endişelerini uzaklaştırmak için bulduğu bir yöntem Juliet’in imdadına yetişir: Yeni odasının duvarında boylu boyunca git gide artan Endişe Ağacı… Marianne Musgrove, çocuk ruhuna naif bir dokunuş yaparken; duygusal, öğretici ve bir o kadar gülünç bir çalışma görülmektedirmış. Endişe Ağacı çocuklar kadar ebeveynlere de ışık tutacak özgün bir eser…

Sayfa Sayısı: 128

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar