Felsefe Kitapları

En Kutsal Gözyaşlarımızın Gözlerimize İhtiyacı Yoktur Pdf indir

En Kutsal Gözyaşlarımızın Gözlerimize İhtiyacı Yoktur pdf indir, Felsefe Bilimi türünde kaleme alınan En Kutsal Gözyaşlarımızın Gözlerimize İhtiyacı Yoktur kitap ile ilgili özet bilgiler. En Kutsal Gözyaşlarımızın Gözlerimize İhtiyacı Yoktur kitabı yazar Selda Terek tarafından kaleme alınmıştır. En Kutsal Gözyaşlarımızın Gözlerimize İhtiyacı Yoktur kitabı 128 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 11 x 18 ebatında olan En Kutsal Gözyaşlarımızın Gözlerimize İhtiyacı Yoktur kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda En Kutsal Gözyaşlarımızın Gözlerimize İhtiyacı Yoktur pdf oku, En Kutsal Gözyaşlarımızın Gözlerimize İhtiyacı Yoktur PDF yandex, En Kutsal Gözyaşlarımızın Gözlerimize İhtiyacı Yoktur PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

En Kutsal Gözyaşlarımızın Gözlerimize İhtiyacı Yoktur PDF Oku

“Yaşam, kalbinin şarkısını söyleyecek bir şarkıcı bulamadığında, zihnini konuşturacak bir filozof yaratır.”

Lübnan’ın ufak bir köyünde dünyaya gözlerini açan Halil Cibran hem dünyaya geldiğu toprakları hem de zamanını aşmış bir sestir. Ona göre şiir yüreği büyüleyen bilgeliktir. Bilgelik akılda şarkı söyleyen şiirdir.
Bundan dolayı sevgiyi, aşkı, özgürlüğü, erdemi, neşeyi, kederi, zıtlıkları bilgelikle ve şiirsel bir dille anlatmıştır. Şairdir, ressamdır, yazardır, filozoftur ama hepsinden öte yaşamın gerçek şarkısını söyleyen bir ermiştir o.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu