1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

En Kahraman Rıdvan 10-Şeytan Rıdvan’a Karşı Pdf indir

En Kahraman Rıdvan 10-Şeytan Rıdvan’a Karşı Pdf indir
0

En Kahraman Rıdvan 10-Şeytan Rıdvan’a Karşı pdf indir, Karikatür türünde kaleme alınan En Kahraman Rıdvan 10-Şeytan Rıdvan’a Karşı kitap ile ilgili özet bilgiler. En Kahraman Rıdvan 10-Şeytan Rıdvan’a Karşı kitabı yazar Bülent Arabacıoğlu tarafından kaleme alınmıştır. En Kahraman Rıdvan 10-Şeytan Rıdvan’a Karşı kitabı 24 x 30 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 2017 ebatında olan En Kahraman Rıdvan 10-Şeytan Rıdvan’a Karşı kitabın Ciltsiz Komik Şeyler tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda En Kahraman Rıdvan 10-Şeytan Rıdvan’a Karşı pdf oku, En Kahraman Rıdvan 10-Şeytan Rıdvan’a Karşı PDF yandex, En Kahraman Rıdvan 10-Şeytan Rıdvan’a Karşı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

En Kahraman Rıdvan 10-Şeytan Rıdvan’a Karşı PDF Oku

Türkiye’nin ilk süper kahramanı maceralarına devam ediyor! Bülent Arabacıoğlu’nun tanınmış kişiliği En Kahraman Rıdvan onuncu kitabı Komikşeyler Çizgi Roman Klasikleri Dizisinde!

Bülent Arabacıoğlu’nun En Kahraman Rıdvan’ı her zaman olduğu gibi yalnızca süper kahramanlığa özenen naif Rıdvan’ın maceralarına güldürmeklekalmıyor,okurlarısiyaset vetabi ki popüler kültürümüzünyakıntarihine bir gezintiye çıkarıyor. Şeytan Rıdvan’a Karşı, En Kahraman Rıdvan’ı geçmişe keyifli bir yolculuğa çıkarırken gençlere de Türkiye çizgi romanının en mühim kahramanlarından birini biraz daha yakında zamandan tanıma fırsatı veriyor!