1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

EMDR Terapisi ile Beyinde Değişim Pdf indir

EMDR Terapisi ile Beyinde Değişim Pdf indir
0

EMDR Terapisi ile Beyinde Değişim pdf indir, Psikoloji Bilimi türünde kaleme alınan EMDR Terapisi ile Beyinde Değişim kitap ile ilgili özet bilgiler. EMDR Terapisi ile Beyinde Değişim kitabı yazar Alişan Burak Yaşar tarafından kaleme alınmıştır. EMDR Terapisi ile Beyinde Değişim kitabı 64 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 12 x 16 ebatında olan EMDR Terapisi ile Beyinde Değişim kitabın 1. Basım Psikonet tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda EMDR Terapisi ile Beyinde Değişim pdf oku, EMDR Terapisi ile Beyinde Değişim PDF yandex, EMDR Terapisi ile Beyinde Değişim PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

EMDR Terapisi ile Beyinde Değişim PDF Oku

EMDR Terapisi, zihnin bilgiyi işleme süreçlerine dayanan Adaptif Bilgi İşlemleme Teorisi üzerine kurulu ve şimdilerde birden fazla bozuklukta etkili bir psikoterapi yöntemidir. Temel varsayım poblemlerin ortaya çıkışında, yani psikopatolojinin oluşmasında travmatik süreçler mühim rol oynar.   

Bu kitapta son araştırmalar ışığında beyinde olan bitenlerle duygu, düşünce ve davranışlar içindeki ilişkileri ve beyinde bir araya gelen değişimleri de gözden geçirmek olabilecek olacak. Özellikle EMDR terapistleri, danışanlar ve nörobiyolojiye ilgi duyanlar için kullanışlı bir kaynak olarak kütüphanelerde bulunacaktır.