1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Elleri Titremeden Ateşi Tutabilene Pdf indir

Elleri Titremeden Ateşi Tutabilene Pdf indir
0

Elleri Titremeden Ateşi Tutabilene pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Elleri Titremeden Ateşi Tutabilene kitap ile ilgili özet bilgiler. Elleri Titremeden Ateşi Tutabilene kitabı yazar Berrak Yurdakul tarafından kaleme alınmıştır. Elleri Titremeden Ateşi Tutabilene kitabı 240 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Elleri Titremeden Ateşi Tutabilene kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Elleri Titremeden Ateşi Tutabilene pdf oku, Elleri Titremeden Ateşi Tutabilene PDF yandex, Elleri Titremeden Ateşi Tutabilene PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Elleri Titremeden Ateşi Tutabilene PDF Oku

Tek Gerçek Sığınak, Kendini Bilen Zihindir
Kalbini kaptırmış genç bir yazar, zenginliğe kavuşmuş bir köle ve Mavi Manastır’ın avlusunda öğretiye kulak verenler, hepsi ellerini ateşe daldırmak veya küllerle oyalanmak içindelar. Üstelik geçmişle geleceğin içinde devinenlere Tibetli büyücüler, egzotik prensler ve uzun gemi yolculukları eşlik ediyor.
Çölde inzivaya çekilmiş bir lama şöyle diyor: “Bu dünya bir rüyadır ve sen rüyanı süslemek istiyorsun. Sadece bununla ilgileniyorsun. Unutma ki ne kadar süslü olursa olsun rüya, rüyadır. Sen yaşamını boşa geçiriyorsun. Her şeyin bir bedeli mevcuttur. Sözlerinle, bedeninle, kalbinle ve zihninle gerçekleştirdiğin en küçücük eylemin bile hesabı tutulur ve eninde sonunda ödeşilir. Bunu sakın unutma:”
Sıra dışı hikâyeleri ve büyülü satırlarıyla okurlarını daima içsel bir keşif yolculuğuna çıkaran Berrak Yurdakul, bu kez de yaşamımızda, ilişkilerimizde, zaferlerimizde ve yenilgilerimizde hissettiğimiz o ritmi, o kalp atışını; var olan her şeyi ve bütün zamanları bir dantel zarafetiyle örüp birbirine bağlayan o göksel kanunu apaçık önümüze seriyor.