1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Elfabe – El ve Yüz Çizgilerinin Anlamı Pdf indir

Elfabe – El ve Yüz Çizgilerinin Anlamı Pdf indir
0

Elfabe – El ve Yüz Çizgilerinin Anlamı pdf indir, Astroloji-Fal-Büyü türünde kaleme alınan Elfabe – El ve Yüz Çizgilerinin Anlamı kitap ile ilgili özet bilgiler. Elfabe – El ve Yüz Çizgilerinin Anlamı kitabı yazar Mehmet Ali Bulut tarafından kaleme alınmıştır. Elfabe – El ve Yüz Çizgilerinin Anlamı kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2014 ile basılmıştır. ebatında olan Elfabe – El ve Yüz Çizgilerinin Anlamı kitabın Hayat Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Elfabe – El ve Yüz Çizgilerinin Anlamı pdf oku, Elfabe – El ve Yüz Çizgilerinin Anlamı PDF yandex, Elfabe – El ve Yüz Çizgilerinin Anlamı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Elfabe – El ve Yüz Çizgilerinin Anlamı PDF Oku

El ve parmak yapılarımız ile yüz hatlarımız davranışlarımızı tespit eden genetik kodlar içerir. Bu genetik kodlama; birinin iç hâllerinden, kabiliyetlerinden, hastalıklarından, başarılı veya başarısız olabileceği girişimlerinden haberler verdiği gibi düşünce süreçlerini de belirler. Parmakların uzunluğu veya kısalığı, avuç içindeki çizgiler, yükseltiler ve çukurlar hep bir şeylere işarettir. Mesela, bir meslekte çok başarılı olmuş bireylerin ellerinde belirgin ortak özellikler mevcuttur. İnsan yüzünün sol kısmı o insanın gerçek kişiliğini yansıtır. Buna karşın sağ tarafı ise saklamaya çalıştığı diğer yüzünü gösterir.

Her insan;
-Kendi hayat yürüyüşünün nasıl bulunacağını,
-Hastalık ve sağlık durumu ile alakalı gelişmeleri,
-Evlilik yaşamını ve sürecini,
-İnsan ilişkilerindeki potansiyelinin ne olduğunu merak eder.

El ve yüz çizgilerinden, tavır ve davranışlarından bireylerin kabiliyet ve kapasitelerini okuma sanatı olan ELFABE, insanın yüzündeki, avucundaki, cildindeki birtakım işaretlerden hareket ederek, yaşamını doğru yönlendirmesi için ona yardımcı olmak maksadıyla yazılmış bir kitap… Genetik potansiyelini keşfetmek isteyenlere kaynak niteliğinde bir eser…

Sayfa Sayısı: 376

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Hayat Yayıncılık