1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Elektrik Güç Sistemleri Analizi Pdf indir

Elektrik Güç Sistemleri Analizi Pdf indir
0

Elektrik Güç Sistemleri Analizi pdf indir, Üniversite Ders Kitapları türünde kaleme alınan Elektrik Güç Sistemleri Analizi kitap ile ilgili özet bilgiler. Elektrik Güç Sistemleri Analizi kitabı yazar Hüseyin Çakır tarafından kaleme alınmıştır. Elektrik Güç Sistemleri Analizi kitabı 2018 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 1. Basım ebatında olan Elektrik Güç Sistemleri Analizi kitabın İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Elektrik Güç Sistemleri Analizi pdf oku, Elektrik Güç Sistemleri Analizi PDF yandex, Elektrik Güç Sistemleri Analizi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Elektrik Güç Sistemleri Analizi PDF Oku

Yıldız Teknik Üniversitesi, Elektrik Mühendisliği Bölümü öğrencilerine okutulmakta olan “Enerji İletimi” kitabının devamı olarak hazırlanan “Güç Sistemleri Analizi” dersi müfredatına uygun bu kitap, Lisansüstü programında bulunan “Simetrili Bileşenler” dersi için de yardımcı olarak kullanılmaktadır.
İstanbul Gelişim Üniversitesi, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde “Güç Sistemleri” dersi 2017-2018 Bahar yarısenesinde okutulmuştur. 1986 senesinde 5000 adet basılan “Elektrik Güç Sistemleri Analizi” kitabının mevcudu kalmadığından uzun süreden bu yana yeniden basılması isteklerine yanıt vermek üzere eser gözden geçirilerek ve genişletilerek 2. baskıya hazırlanmıştır.
Kitabın yeniden yazımını üstlenen Yıldız Teknik Üniversitesi, Elektrik Mühendisliği Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Sayın Bedri KEKEZOĞLU, kıymetli meslektaşlarım Dr. Sayın Ali DURUSU ve Yük. Müh. Sayın Said Mirza TERCAN’a teşekkür ederim. Genişletilmiş 2. baskısı hazırlanmış olan “Elektrik Güç Sistemleri Analizi” kitabının yeni basımının gerçekleştirilmesi bundan dolayı İstanbul Gelişim Üniversitesi Kurucusu ve Mütevelli Heyet Başkanı Sayın Abdülkadir GAYRETLİ’ye ve Üniversite Yönetiminde bulunan bütün meslektaşlarıma bunun bunun yanında teşekkür ederim. Bu eserin yeniden hazırlanan 2. baskısının Elektrik Mühendisliği öğrencilerine ve meslektaşlarıma faydalı olmasını dilerim.

Eyüpsultan, 2018 – Prof. Dr. Hüseyin ÇAKIR