1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Eldorado Öksüzleri Pdf indir

Eldorado Öksüzleri Pdf indir
0

Eldorado Öksüzleri pdf indir, türünde kaleme alınan Eldorado Öksüzleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Eldorado Öksüzleri kitabı yazar Milton Hatoum tarafından kaleme alınmıştır. Eldorado Öksüzleri kitabı 12,5 x 20 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Eldorado Öksüzleri kitabın Türkçe Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Eldorado Öksüzleri pdf oku, Eldorado Öksüzleri PDF yandex, Eldorado Öksüzleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Eldorado Öksüzleri PDF Oku

Brezilya’nın en fazla okunan yazarlarından Milton Hatoum, bizi Amazon’un tanınmış şehri Eldorado’nun peşinde büyülü bir yolculuğa çıkarıyor.

Amazonas eyaletinin başkenti Manaus’ta babasıyla birlikte yaşayan Arminto, babasının ölümünden kısa süre sonra yaşamının aşkıyla karşılaşır. Yetimhanede kalan Dinaura adındaki bu kıza duyduğu aşk, kızın aniden ortadan kaybolmasıyla umarsız bir hasrete dönüşür.

Kulağına çalınan söylentilere göre, nehirlerin dibindeki büyülü şehir Eldorado’ya gitmiştir Dinaura. Arminto’nun aklında her daim tek bir soru mevcuttur: Nerededir sevgilisini alan bu altın şehir, Eldorado nerededir?

İncelikle işlenmiş, rüya gibi bir öykü.

Financial Times