Pdf Kitap Arşivi

Einstein Evreninde Zaman Yolculuğu Pdf indir

Einstein Evreninde Zaman Yolculuğu pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Einstein Evreninde Zaman Yolculuğu kitap ile ilgili özet bilgiler. Einstein Evreninde Zaman Yolculuğu kitabı yazar J.Richard Gott tarafından kaleme alınmıştır. Einstein Evreninde Zaman Yolculuğu kitabı 14 x 21,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Einstein Evreninde Zaman Yolculuğu kitabın Ciltsiz Akılçelen Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Einstein Evreninde Zaman Yolculuğu pdf oku, Einstein Evreninde Zaman Yolculuğu PDF yandex, Einstein Evreninde Zaman Yolculuğu PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Einstein Evreninde Zaman Yolculuğu PDF Oku

Einstein Evreninde Zaman Yolculuğu

Zamanda Yolculuk Olasılığı

 

Ünlü astrofizikçi Gott enteresan bir üslupla müşkülpesent eleştirmenleri bile zamanda yolculuğu düşünmeye yöneltiyor.

-Discover-

 

Zamanda yolculuk kavramının kusursuz bir anlatımı. Gott hem anlattığı konuya hakim bir bilim adamı hem de bilgisini açık seçik aktarabilen bir dil ustasıdır.

-Hugh downs-

 

Sıradışı bir araştırmacı olan Gott’un ortaya attığı fikirler herkesin anlayabileceği ve anladıktan sonra da afallayacağı türeden. Burada fanteziler astrofizik kanunları ve matematik ile dans ediyor ve okura zevk veren bir yapıt haline geliyor.

-Baltimore Sun-

 

Gott, büyük bir ustalıkla karmaşık fiziksel hadiseleri basite indirgiyor ve okurun merakını uyandırıp, hayal ufkunu genişletiyor.

-Science News –

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu