Pdf Kitap Arşivi

Eğitici Labirent Pdf indir

Eğitici Labirent pdf indir, Okul Öncesi 6 Ay-5 Yaş türünde kaleme alınan Eğitici Labirent kitap ile ilgili özet bilgiler. Eğitici Labirent kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Eğitici Labirent kitabı 24 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 24 x 21 ebatında olan Eğitici Labirent kitabın 1. Basım Pal Sokağı tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Eğitici Labirent pdf oku, Eğitici Labirent PDF yandex, Eğitici Labirent PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Eğitici Labirent PDF Oku

Çocuklar, düşünmeyi problem çözmeyle birleştirince başarı için giden yolda büyük bir adım atmış sayılırlar. Problem çözme etkinlikleri çocukların düşünme kabiliyetini ve soru sorma becerilerini geliştirir. Sonuca ulaşmak çocukta kendine güvenin ve isteğin gelişmesine yardımcı olmaktadır. Problem çözme kabiliyetinin farkına varan çocuklar düşüncelerini paylaşmaya başlayacaklardır ve böylece hayata bakış açıları köklü ve temelli bir değişim ve gelişim sürecine girecektir.

Labirent kitabında okul öncesi zamandaki çocukların düzeylerine uygun birbirinden eğitici ve özgün labirent çeşitleri bulunmaktadır. Serisindeki detay aktiviteleriyle birlikte, her sayfada farklı labirent sunulmuştur. Çocuklar, bu kitabın sayfalarında oyun oynuyormuşçasına eğlenirken, öte yandan da gördükleri canlıları ve nesneleri tanımaya başlayacak ve öğrenme süreci hızla gelişmeye sürecektir.

Kazanımlar

Başarı duygusunu pekiştirir ve sürekli olarakliği artırır.
Düşünme becerilerini destekler, yorumlama becerisini artırır.
Bilişsel gelişimlerini artırır
İnce motor becerilerini,odaklanma ve konsantrasyonu
Farklı ve çeşitli şekillerde düşünebilmeyi sağlar.
Hafızayı zinde tutmayı sağlar ve beyinsel gelişimi artırır.
Nesneleri tanımayı ve kavrama sürecini geliştirir.
Dikkati toplamaya katkı sağalar.
Öğrenmeye katkıda bulunur.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu