Ders Kitapları

Duygusal Zeka Pdf indir

Duygusal Zeka pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Duygusal Zeka kitap ile ilgili özet bilgiler. Duygusal Zeka kitabı yazar Bircan Yıldırım tarafından kaleme alınmıştır. Duygusal Zeka kitabı 96 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Duygusal Zeka kitabın 3. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Duygusal Zeka pdf oku, Duygusal Zeka PDF yandex, Duygusal Zeka PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Duygusal Zeka PDF Oku

Kendinizi kışkırtmaya hazır mısınız?

 

Stres, korku ve endişelere karşı duygusal zekâ.

İlişkiler, sağlık ve varoluş konularında siz değerli okurlarımız için çiçeği burnunda bir model.

 

Çevremizdeki bir çok insan sıkıntı, stres, endişe ve endişe yaşıyor.

Bu bireylerin büyük bir çoğunluğu akıl hastası değildir. Bu bireylerin poblemleri daha çok günlük yaşamın ve belirsizliklerin getirdiği sorunlardır. Yaşamda her sorunu çözümleyemeyiz fakat çözümleyemediğimiz bu sorunlarla baş etmeyi öğrenebiliriz. Yaşamın zor süreçlerinden geçerken ayakta kalabilmemiz fakat ve fakat duygularımızı yönetebilmemizle olabilecekdür.

Bu kitap bilinçaltı inançlarını yeniden yapılandırma teknikleriyle kodlayabileceğini, yaşamını bilinç düzeysinde duygusal zekânı geliştirerek yeniden nasıl şekillendirebileceğini armağan olarak veriyor.

Bu kitap, bu dünyaya yalnızca yiyip içmek, gezmek, eğlenmek, üremek ve tüketmek için gelmediğini hatırlatıyor!

Bu kitap dünyaya bizden bir “İZ” bırakmamız gerektiğini haykırıyor!

Siz de değişime, gelişime, özgürleşmeye ve duygusal zekânızı daha da ilerletmeye hazır mısınız?

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu