Pdf Kitap Arşivi

Duygular Mutfağı Pdf indir

Duygular Mutfağı pdf indir, Okul Öncesi 6 Ay-5 Yaş türünde kaleme alınan Duygular Mutfağı kitap ile ilgili özet bilgiler. Duygular Mutfağı kitabı yazar Jane Annunziata tarafından kaleme alınmıştır. Duygular Mutfağı kitabı 19,5 x 24,5 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Duygular Mutfağı kitabın Türkçe Okuyan Koala tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Duygular Mutfağı pdf oku, Duygular Mutfağı PDF yandex, Duygular Mutfağı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Duygular Mutfağı PDF Oku

Okuyan Koala, çocuk kitaplarına çiçeği burnunda bir standart getiriyor!

Çocuklar için kişisel gelişim, anne babaları için hayat kolaylaştırıcı, dünyanın en büyük bilimsel ve profesyonel psikoloji topluluğu Amerikan Psikoloji Derneği APA Psikolojik Hikayeler Serisi, Okuyan Koala ile Türkçede

Bir Çocuğun Duygu Menüsü

Utangaç Makarna, Heyecanlı Yumurta ve Daha Fazlası

Hiç çekingen bir makarna yahut heyecanlı bir yumurta gibi hissettiğiniz oldu mu? Peki ya mutlu sosisli sandviç yahut kafası karışmış kekler gibi? Duygularının ne olduğunu anlayabilmek ve hislerinin sana ne anlattığını bilebilmek herkes için çok mühim ve yararlıdır. Ne hissettiğini ve bu duygularla nasıl başa çıkabileceğini biliyor musun? Haydi bu kitaba bir göz at ve bunu nasıl yapabileceğini gör.

Kitabın sonundaki “Ebeveyn ve Eğitimcilere Not” kısmı duygu farkındalığının önemini açıklar. Anne ve babalara bir durum karşısında çocuklarının neler hissedebileceklerini, bu duyguyu neden yaşadıklarını ve bu duyguları çok fazla hissedip hatta zorlandıklarında neler yapabileceklerini gösterir.

APA Amerikan Psikoloji Derneği

Kurulduğu 1892 senesinden bugüne 134 binden fazla psikiyatrist, psikolog, araştırmacı, eğitimci, danışman ve öğrenci üyesiyle, dünyanın en büyük bilimsel ve profesyonel psikoloji topluluğudur. APA, bünyesine kattığı Magination Press yoluyla, çocuk ruh sağlığı alanında uzmanlaşmış profesyoneller tarafından yazılmış kitaplar yayımlamaktadır.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu