1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Düşün Ve Zengin Ol Pdf indir

Düşün Ve Zengin Ol Pdf indir
0

Düşün Ve Zengin Ol pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Düşün Ve Zengin Ol kitap ile ilgili özet bilgiler. Düşün Ve Zengin Ol kitabı yazar Napoleon Hill tarafından kaleme alınmıştır. Düşün Ve Zengin Ol kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 1999 ile basılmıştır. ebatında olan Düşün Ve Zengin Ol kitabın Altın Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Düşün Ve Zengin Ol pdf oku, Düşün Ve Zengin Ol PDF yandex, Düşün Ve Zengin Ol PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Düşün Ve Zengin Ol PDF Oku

Bütün önüne geçerin üstesinden gelebileceğimiz, her emelimize ulaşabileceğimiz, sürekli olarak akan bir nehirden taşar gibi başarıya ulaşabileceğimiz bir rehberlik ediyor. Bu kitap, gücüyle bizi sarsacak yaşamımızı değiştirecektir.

Eğer “Çekim Yasası’nı uyguluyorum ama benim için çalışmıyor” veya “arada bir çalışıyor, arada bir çalışmıyor” diyorsanız; bu kuvvetli yasayı her seferinde lehinize çalıştırmanın ispatlanmış formülü bu kitapta bulacaksınız!

Napoleon Hill, Düşün ve Zengin Ol’u 1937’de Henry Ford, Thomas Edison gibi bir çok tanınmış ismin de bulunduğu çok başarılı 500 insan üzerinde yaptığı 25 yıllık bir araştırmanın neticesinde yazmıştır. Dünyanın en fazla satan kitaplarından olan Düşün ve Zengin Ol’u şu anda elinizde tutuyor olmanız bir tesadüf mü? Bu kitapta bulunan 13 adımlık formül ile başarıya giden yolda sırrı kullanmakta ustalaşacaksınız. Bir kez okumak kesinlikle yetmez!…

Hayalllerinize ulaşmak mı istiyorsunuz?O zaman Hill’in ölümsüz kaidelerinı takip etmeniz yeter!…

Yüzsenelerdır aktarılan bir sır düşünün. Sadece en zenginlerin, en kuvvetlilerin birbirlerine aktardığı bir sır. Tüm hayallere sahip olmanın yöntemini anlatan gerçek bir sır. Napoleon Hill 1900’lerin başında tanıştığı bu sırrı 25 yıl boyunca araştırmaya koyulduktan sonra, sırrı çalıştıran, on üç adımdan bir araya gelen bir formül çıkarmıştır. Günlük yaşama olduğu kadar iş yaşamına da mühim düşünce yenilikleri getiren bu kitap-taki formülü uygulamayı başaran herkes hedeflerine ulaşabilir. Bütün başarıların başlangıç noktası olan “Ateşleyici Bir Arzu” yaratan bir hedefi nasıl belirlersiniz? Arzulanan hedefi zihinde canlandırarak “İnanç”ınızı nasıl kuvvetlendirirsiniz? Bilinçaltınızı “Kendi Kendine Telkin” ile başarınız için nasıl programlarsınız? Erteleme huyunu yenmek için nasıl bir “Kararlılık” göstermelisiniz? “Beyin Gücü Gru-bu”nun itici tesirini hedefinize ulaşmanız için nasıl kullanırsınız? “Cinselliğin Gizemli Enerjisi”ni başarınız için nasıl kullanırsınız? “Beyninizin Sınırsız Potansiyeli”ni nasıl görülmektedirırsınız? “Altıncı His”sinizi güçlendirerek bilgeliğin tapınağına nasıl ulaşırsınız? Ba-şarınızın önündeki en büyük engel olan “Korkularınız” ile nasıl başa çıkarsınız? Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası bu kitapta.

Sayfa Sayısı: 240

Baskı Yılı: 2007

Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar