1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Düşerken Pdf indir

Düşerken Pdf indir
0

Düşerken pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Düşerken kitap ile ilgili özet bilgiler. Düşerken kitabı yazar Tarık Tufan tarafından kaleme alınmıştır. Düşerken kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Düşerken kitabın Profil Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Düşerken pdf oku, Düşerken PDF yandex, Düşerken PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Düşerken PDF Oku

“Bir sabah kimselere bir şey söylemeden, göç vaktini kaçırmış, suskun, yorgun ve kederli bir kırlangıç gibi alıp başını uzaklaştı. Biraz daha bekleseydi kanatlarında o dermanı bulamayacaktı. Umut niyetine sırtında taşıdığı bir çift kanat, zaman geçtikçe zayıflayacak, gitgide çürüyecek ve ruhunu zehirleyen bir belaya dönüşecekti.”

Düşerken, başka dünyalardan bir kadınla bir erkeğin zamansız karşılaşmasını ve giderek karmaşıklaşan yol hikâyesini anlatıyor.

“Nereye?” diye düşünmeden gitmek isteyenlerin varabilecekleri tek yer geçmişleridir.

Tarık Tufan’ın çok katmanlı kurgusu ve ustalıklı anlatımıyla gün yüzüne çıkan Düşerken, uyumsuzluğun, arayışın, kapanmamış yaraların ve bir dizi keskin hesaplaşmanın romanı…

 
 
 

Katkıda Bulunanlar: Münir Üstün, Merve Kar, Barış Tut, Adem Şenel, Harun Tan