1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Durugörü Pdf indir

Durugörü Pdf indir
0

Durugörü pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Durugörü kitap ile ilgili özet bilgiler. Durugörü kitabı yazar Charles Leadbeater tarafından kaleme alınmıştır. Durugörü kitabı sayfadan oluşmakta olup ile basılmıştır. ebatında olan Durugörü kitabın Mavi Kalem Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Durugörü pdf oku, Durugörü PDF yandex, Durugörü PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Durugörü PDF Oku

Ünlü teozofist Sinnet’in Occult World kitabıyla birlikte Teozofi dünyasını keşfeden Charles Leadbeater, yaşamı boyunca çalışıp, üzerinde kalem oynatacağı karma, reenkarnasyon, ezoterizm, Himalaya Üstatları, psişik kabiliyetlerin geliştirilmesi, düşünce formları, rüyalar ya da vejetaryenlik gibi konularla da tanışmış olur. 1883 senesinde Teozofi Derneği’ne girdikten sonra topluluğun yöneticisi Annie Besant ile birlikte uzun bir süre okült kimya alanında ve düşünce formları üzerinde çalışmalar yürütür. Çalışmalarda Leadbeater’in medyumluk kabiliyeti öne çıkmaktadır. Uzun yaşamının ardında onlarca mühim eser bırakan Leadbeater, Krishnamutri’yi de keşfeden kişidir. 
Yayınevimiz, Leadbeater’in eserlerini Türkçe’ye kazandırmaya devam ediyordir. Sıradaki kitabı, insanın ileri gelen psişik güçlerinden biri sayılan durugörüyü konu almıştır. Yazar durugörünün tanımı, kapsamı, çeşitleri üzerinde durmuş, örneklere yer vermiş ve bunun bunun yanında geliştirme metotlarıne değinmiştir.