1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Dura Mater Pdf indir

Dura Mater Pdf indir
0

Dura Mater pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Dura Mater kitap ile ilgili özet bilgiler. Dura Mater kitabı yazar Serkan Karaismailoğlu tarafından kaleme alınmıştır. Dura Mater kitabı 560 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Dura Mater kitabın 1. Basım Elma Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dura Mater pdf oku, Dura Mater PDF yandex, Dura Mater PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dura Mater PDF Oku

Elma Yayınevi uzun süredir heyecanla beklenen kitabı Dura Mater’le okurlarının karşısında…

“Şu an ellerinizin içinde olan Dura Mater adlı kitap, 3 kitaptan bir araya gelen Mater Serisinin üçüncü ve sonuncu kitabıdır. O nedenle Bölüm 101’den başlamaktadır. Eğer serinin ilk iki kitabını okumadıysanız lütfen elinizdeki kitabı usulca aldığınız rafa geri koyunuz.”
Yazar Serkan Karaismailoğlu, bu cümlelerle başlıyor Mater Serisinin 3. ve son bölümüne… İlk iki kitabın konusunu oluşturan heyecanlı macerasınin sonunu ve kahramanların yaşadıklarını okuyoruz Dura Mater’de. Her zamanki gibi bilim, bilim tarihi, macera ve heyecan dolu bir hikâye sizi bekliyor…

Keyifli okumalar…