Pdf Kitap Arşivi

Dünyayı Öğreniyorum-Arkadaşım Astronot Pdf indir

Dünyayı Öğreniyorum-Arkadaşım Astronot pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Dünyayı Öğreniyorum-Arkadaşım Astronot kitap ile ilgili özet bilgiler. Dünyayı Öğreniyorum-Arkadaşım Astronot kitabı yazar Ralf Butschkow tarafından kaleme alınmıştır. Dünyayı Öğreniyorum-Arkadaşım Astronot kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2014 ile basılmıştır. ebatında olan Dünyayı Öğreniyorum-Arkadaşım Astronot kitabın İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dünyayı Öğreniyorum-Arkadaşım Astronot pdf oku, Dünyayı Öğreniyorum-Arkadaşım Astronot PDF yandex, Dünyayı Öğreniyorum-Arkadaşım Astronot PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dünyayı Öğreniyorum-Arkadaşım Astronot PDF Oku

Uzaya çıkıp, Evren’in keşfinde çalışmak harika bir iş gibi görünmekte. Lakin astronot olmak filmlerde göründüğü kadar kolay değildir.

Yer çekimi ve hava olmayan bir ortamda, ufak bir aracın içinde birkaç gün geçirmeyi başarmak için bile çok uzun bir eğitim gerekir.

Çok zor olmasına karşın, dünya üzerindeki en ilgi çekici mesleklerden biri astronotluktur. Hadi gidip uzay adamlarının nasıl çalıştıklarını görelim.

Sayfa Sayısı: 24

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: İş Bankası Kültür Yayınları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu