1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Dünyayı Bisikletle Dolaşan Çocuk – Afrika Yolunda Pdf indir

Dünyayı Bisikletle Dolaşan Çocuk – Afrika Yolunda Pdf indir
0

Dünyayı Bisikletle Dolaşan Çocuk – Afrika Yolunda pdf indir, Gençlik 10+ Yaş türünde kaleme alınan Dünyayı Bisikletle Dolaşan Çocuk – Afrika Yolunda kitap ile ilgili özet bilgiler. Dünyayı Bisikletle Dolaşan Çocuk – Afrika Yolunda kitabı yazar Alastair Humphreys tarafından kaleme alınmıştır. Dünyayı Bisikletle Dolaşan Çocuk – Afrika Yolunda kitabı 128 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Dünyayı Bisikletle Dolaşan Çocuk – Afrika Yolunda kitabın 1. Basım Beyaz Balina Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dünyayı Bisikletle Dolaşan Çocuk – Afrika Yolunda pdf oku, Dünyayı Bisikletle Dolaşan Çocuk – Afrika Yolunda PDF yandex, Dünyayı Bisikletle Dolaşan Çocuk – Afrika Yolunda PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dünyayı Bisikletle Dolaşan Çocuk – Afrika Yolunda PDF Oku

“Ben dünyayı bisikletle dolaşacağım!”

Her şey bir iddia ile başlar ve gece gündüz bir kâşif olup dünyayı dolaşma hayalleri kuran Tom onunla alay eden sınıf dostlarına yanıldıklarını ispatlamak için bisikletine atlayıp yollara düşer. Onu İngiltere’den Afrika’ya kadar uzanan zorlu ama bir o kadar da keyifli bir yolculuk beklemektedir.

Dünyayı Bisikletle Dolaşan Çocuk, bir gün evinden çıkıp dört yıl boyunca bisikletiyle tüm dünyayı dolaşan ve bugün 21. yy’ın en büyük maceraperesti olarak bilinen Alastair Humphreys’den geleceğin gezginlerine ilham verecek bir macera kitabı.