1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Dünyanın Öbür Ucunda Ne Var? Pdf indir

Dünyanın Öbür Ucunda Ne Var? Pdf indir
0

Dünyanın Öbür Ucunda Ne Var? pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Dünyanın Öbür Ucunda Ne Var? kitap ile ilgili özet bilgiler. Dünyanın Öbür Ucunda Ne Var? kitabı yazar Kerimcan Akduman Zeynep Sevde tarafından kaleme alınmıştır. Dünyanın Öbür Ucunda Ne Var? kitabı 24 x 32 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Dünyanın Öbür Ucunda Ne Var? kitabın Türkçe Taze Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dünyanın Öbür Ucunda Ne Var? pdf oku, Dünyanın Öbür Ucunda Ne Var? PDF yandex, Dünyanın Öbür Ucunda Ne Var? PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dünyanın Öbür Ucunda Ne Var? PDF Oku

Dünyanın öbür ucunda ne var?

Etrafında gülünç lemurların dans ettiği kocaman baobap ağaçlarıyla Madagaskar; Filipinler’in yalnızca denizde yaşayabilen, karaya çıkınca rahatsızlanan insanları Bajaular; tüm hayvanların özgürce yaşadığı ve hiç hayvanat bahçesi olmayan Kosta Rika; içinden geçen nehirde pembe yunuslar yüzen, yukarıdan bakınca dev bir brokoli tarlasını andıran Amazonlar; 4 ay güneşin batmadığı ve sonra 4 ay doğmadığı Svalbard; dev kaplumbağaların ve mavi ayaklı kuşların yuvası Galapagos; deniz düzeysinin 125 metre altında ve 50 derece sıcaklıktaki Danakil Çöküntüsü; mamutların memleketi Yakutsk; sokaklarında ineklerin kediler gibi gezdiği Varanasi ve daha neler neler…

Yeni Zelanda’dan Patagonya’ya, Peru’dan Japonya’ya, Palau’dan Güney Afrika’ya, Hindistan’dan Etiyopya’ya, Endonezya’dan Amerika’ya, Nepal’den Bolivya’ya dünyanın öbür ucunda neler olduğunu, kimlerin yaşadığını, neler yaptığını düşünüyorsan, bu kitap tam sana göre!

 

 

Çizer: Büşra Çakmak