1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Dünyanın En Komik 250 Karikatürü Pdf indir

Dünyanın En Komik 250 Karikatürü Pdf indir
0

Dünyanın En Komik 250 Karikatürü pdf indir, Karikatür türünde kaleme alınan Dünyanın En Komik 250 Karikatürü kitap ile ilgili özet bilgiler. Dünyanın En Komik 250 Karikatürü kitabı yazar Erdoğan Oğultekin tarafından kaleme alınmıştır. Dünyanın En Komik 250 Karikatürü kitabı 14×21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Dünyanın En Komik 250 Karikatürü kitabın Ciltsiz Az Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dünyanın En Komik 250 Karikatürü pdf oku, Dünyanın En Komik 250 Karikatürü PDF yandex, Dünyanın En Komik 250 Karikatürü PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dünyanın En Komik 250 Karikatürü PDF Oku

Usta çizer Erdoğan Oğultekin, Dünyanın En Komik 250 Karikatürü (tabi ki onun düşüncesi) ile yaşamımıza gülümseten dokunuşlar yapıyor. Güldürürken düşündüren çizgileriyle hepimize bir şeyler dile getiriyor. 7’den 77’ye herkesin okuyabileceği ‘Temiz Mizah’ anlayışında aile boyu gülünecek karikatürleri çizen Erdoğan Oğultekin en zor meseleleri en kolay biçimde yorumluyor.

Sevdiklerinizle birlikte gülmek, eğlenmek biraz da meselelere kafa yormak istiyorsanız Dünyanın En Komik 250 Karikatürü tam size göre bir kitap.

Temiz mizah ile bolca gülümsemeler diliyoruz…