1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Dünyamızı Biçimlendiren Olağanüstü Bitkiler Pdf indir

Dünyamızı Biçimlendiren Olağanüstü Bitkiler Pdf indir
0

Dünyamızı Biçimlendiren Olağanüstü Bitkiler pdf indir, Diğer Prestij türünde kaleme alınan Dünyamızı Biçimlendiren Olağanüstü Bitkiler kitap ile ilgili özet bilgiler. Dünyamızı Biçimlendiren Olağanüstü Bitkiler kitabı yazar Helen – William Bynum tarafından kaleme alınmıştır. Dünyamızı Biçimlendiren Olağanüstü Bitkiler kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Dünyamızı Biçimlendiren Olağanüstü Bitkiler kitabın Oğlak Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dünyamızı Biçimlendiren Olağanüstü Bitkiler pdf oku, Dünyamızı Biçimlendiren Olağanüstü Bitkiler PDF yandex, Dünyamızı Biçimlendiren Olağanüstü Bitkiler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dünyamızı Biçimlendiren Olağanüstü Bitkiler PDF Oku

Kew Kraliyet Botanik Bahçesi’nin benzersiz koleksiyonundan 174’ü renkli toplam 205 görsel ile süslenmiş bu kitap, dünyamızı şekillendiren dikkate değer bitkilerin güzelliğine, çeşitliliğine, önemine övgü niteliğinde. Beslenme, barınma, giyinme, ulaşım ve tedavi ihtiyaçlarımız için binlerce senedir bitkilerden yararlanıyoruz. Günümüzde modern petrokimya sanayi ürünlerine külfetsizce ulaşmanın keyfini sürsek de, bitkilere hâlâ aynı ölçüde muhtacız. Bitkiler besin zincirimizin temelini oluşturuyor ve bütün yaratıcılığımıza rağmen bunu değiştiremedik.

Giderek şehirleşmekte olan dünyamızda, bitkilerin büyük şehirler için yeşil akciğer işlevi görmesi kadar şehir sakinlerine teselli ve huzur vermesi de büyük önem taşıyor. Hızla küçülen ve giderek azalan yabanıl doğal alanları her zamankinden daha kıymetli artık.Bu kitap, avcı toplayıcılıktan tarıma geçiş yolculuğumuza eşlik eden bitkiler dünyası ve onun çok çeşitli kullanıcılarını konu alıyor.

Sayfa Sayısı: 240

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Oğlak Yayıncılık