Pdf Kitap Arşivi

Dünya Sanat Tarihi Pdf indir

Dünya Sanat Tarihi pdf indir, Sanat Prestij türünde kaleme alınan Dünya Sanat Tarihi kitap ile ilgili özet bilgiler. Dünya Sanat Tarihi kitabı yazar John Fleming Hugh Honour tarafından kaleme alınmıştır. Dünya Sanat Tarihi kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Dünya Sanat Tarihi kitabın Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dünya Sanat Tarihi pdf oku, Dünya Sanat Tarihi PDF yandex, Dünya Sanat Tarihi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dünya Sanat Tarihi PDF Oku

Dünyanın En Kapsamlı En Güncel Sanat Tarihi Kitabı!

İki sanat tarihçisinin, geleneksel bir resmi eğitim yerine kıta kıta dolaşarak sanat eserlerini kendi gözleriyle gözlemlemeleri ve araştırmasıyla yazılan Dünya Sanat Tarihi, yayımlandığı ilk günden bu yana en kapsamlı ve güncel sanat kitabı olarak kabul ediliyor. Yedinci güncellenmiş baskısı arkeolojideki ve sanat tarihi incelemelerindaki yeni gelişmeleri de içeriyor. Roman gibi kolay okunabilen kitap okuyucularını sıkmadan bir sanat turuna çıkarmayı başarıyor.

Yılın en fazla arzulanan sanat kitabı.
-The Times-

Kıtaları ve yüzsenelerı dolaşarak insanlığın ilk duvar fotoğraflarınden Picasso ve ötesine kadar kavrayan büyük bir kitap. Birikimlerinin çokluğu, heveslerinin derinliği ve yazılarının imrenilecek tazeliği sayesinde Honor ve Fleming, kafalarına koydukları bu zorlu görevi başarıyla tamamlıyorlar.
-Andrew Graham Dixon-

Dünya Sanat Tarihi yalnızca sanat tarihine klasik bir giriş yapmakla kalmıyor, insanoğlunun estetik mirasının içinde yaptırdığı yolculukla bir gövde gösterisi de sunuyor. Bu sanat tarihi turu, yirmiden fazla senedir insanlığın sanatsal tarihine klasikleşmiş giriş olduğunu sürekli olarak olarak ispatlıyor.
-Good Book Guide-

Sanatın gelişimini, dünya tarihinin en mühim hadiseleriyla birlikte antik dünya çapından bugüne uzman değerlendirmeler ve renkli resimlerle önünüze sunuyor.
-express.co.uk-

Farklı kültürlerin değer yargılarını, dünya tarihinin mühim hadiseleriyla birlikte ele alma fırsatı verirken Erken İslam Sanatından Avrupa’ya, yeryüzünün her köşesinde sanatın nasıl üretildiğini anlamamızı sağlıyor.
-Aesthetica Magazine-

Sanatsal ögelerin kültürü yalnızca görülmektediran değil bunun yanı sıra koruyan bir unsur olduğunu söyleyen ve üretimlerinin arkasındaki ruhu anlamaya çalışan Hugh Honour, John Fleming’le birlikte ortaya koydukları eserde tarihin ve sanatın yolculuklarla, keşiflerle, hatta gündelik eşyalarla nasıl iç içe olduğunu anlatmış.
-telegraph.co.uk-

Hugh Honour, 26 Eylül 1927’de Sussex, İngiltere’de dünyaya geldi. En çok ilgilendiği alan 18. Yüzyıl romantik çağı olsa da, dünya sanat tarihi üzerine de sayısız eser yazdı. Honour, eğitimini Fleming’le tanıştığı Cambridge’de bitirdi.

Sayfa Sayısı: 985

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Alfa Yayıncılık

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu