1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Düdüklü’nün Sihirleri Pdf indir

Düdüklü’nün Sihirleri Pdf indir
0

Düdüklü’nün Sihirleri pdf indir, Yemek ve Tatlı türünde kaleme alınan Düdüklü’nün Sihirleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Düdüklü’nün Sihirleri kitabı yazar Refika Birgül tarafından kaleme alınmıştır. Düdüklü’nün Sihirleri kitabı 176 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 18,5 x 22,5 ebatında olan Düdüklü’nün Sihirleri kitabın 1. Basım Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Düdüklü’nün Sihirleri pdf oku, Düdüklü’nün Sihirleri PDF yandex, Düdüklü’nün Sihirleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Düdüklü’nün Sihirleri PDF Oku

Elinizde tuttuğunuz kitap düdüklü ile yaşamınızın nasıl güzelleşebileceği, kolaylaşıp lezzetlenebiliceği ile alakalı. İçindeki birden fazla tarif aslen mutfaklarımızda çocukluğumuzdan beri pişen yemekler.

Biz ne yazık ki düdüklüden korkarak büyüdük. Düdüklü fakat uzun pişen yemeklerde çeyizden çıkarılır zannettik. Oysa eskiden yarım saatte pişen bir yemek kısa ve pratikken, şimdi zamanın şartlarında 10 dakikada pişebilmesi gerekiyor. İşte bu kitapta şuana dek başka hiçbir yerde bulamayacağınız, göremeyeceğiniz kısa yollar ve tarifler bulacaksınız.
Domatesli bol soslu bir makarnayı tek tencerede 8 dakikada, başka hiçbir kap kirletmeden, risottoyu 5 dakikada, 30 dakika kavurmuş gibi, içli köfteyi de patlama çatlama korkusu, yağda kızarma suçluluğu olmadan nasıl buharda yaptığımızı göreceksiniz.

Ayrıca Türk Mutfağı’nın geleneksel, en güzel ve lezzetli durumlarını düdüklünün sihri sayesinde 30 dakikadan 8 dakikaya düşürüp, “basınç altında aşk başkadır” diyerek nasıl günlük yaşamımızda tutabileceğimize şaşıracaksınız.

Uyarım da var. Düdüklüde yapılan keki yedikten sonra fırında yedikleriniz kuru ve sası gelebilir. Cheesecake’i şimdiye kadar “neden fırında pişer diye düşünmüşüm?” diyerek hayıflanabilir, pişirdikten sonra “bu kadar kolay mıydı?” diyerek şaşırabilirsiniz.
Biz sizin için pişirdik, darısı sizlerin ve sofranızı muhabbetle paylaşacak sevdiklerinizin başına…