1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Dr. Love Pdf indir

Dr. Love Pdf indir
0

Dr. Love pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Dr. Love kitap ile ilgili özet bilgiler. Dr. Love kitabı yazar Hakan Özkan tarafından kaleme alınmıştır. Dr. Love kitabı 224 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Dr. Love kitabın 1. Basım Olimpos Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dr. Love pdf oku, Dr. Love PDF yandex, Dr. Love PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dr. Love PDF Oku

Hemen hemen herkesin evinde fiziksel şikâyetlerini gidermek için bir ecza dolabı ve içinde de çeşit çeşit ağrı kesiciler, yara bantları, bandajlar yahut şifalı merhemler mevcuttur. Peki ya şikâyetleriniz fiziksel değil de ruhsal nitelikteyse?

Manipülasyon, korku ve blokajlar kişisel gelişiminizi yavaşlatan; öz güven, öz saygı, öz değer ve kabul vaktinizi yok eden büyük önüne geçerdir. Pozitif psikoloji, sonunda yeni bir çığır açmanız ve hayattan zevk almanız için size en iyi araçları sunar. Bunun yanında, yaşamın size sunduğu zorlukları dört gözle bekler ve çok daha yüksek öz bilgi kazanırsınız. Tüm hatalarınız ve zayıflıklarınızla kendinizi takdir etmeyi öğrenirsiniz.

Daha başarılı, kişisel gelişimi teşvik eden, tatmin edici ve daha mutlu bir yaşam sürmek için bu kitaptaki bilgi ve görüşleri kullanın. Bu kitap, ilişkilerin ve bağlantıların işe yaraması anlamında size klavuzluk edecektir.