1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı Pdf indir

Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı Pdf indir
0

Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı kitap ile ilgili özet bilgiler. Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı kitabı yazar Dale Carnegie tarafından kaleme alınmıştır. Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. Ciltsiz ebatında olan Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı kitabın Epsilon Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı pdf oku, Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı PDF yandex, Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı PDF Oku

Bu kitapta bulunan, geçerliliği zaman içinde ispatlanmış öğütler, elli senedir milyonlarca insan tarafından okundu, on binlerce ünlü insanı hem iş hem de özel yaşamlarında başarı merdiveninin zirvesine taşıdı.
“Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı” 2000’li senelerın yarışı ve karmaşası içindeki okuyucuların da potansiyellerinin doruk noktasına ulaşmalarını sağlamak maksadıyla gözden geçirildi ve günümüze uyarlandı.Bu kitabı okuduğunuzda; bireylerin sizden hoşlanmalarını ve sizinle fikir birliğine varmalarını sağlamanın, onları kırıp incitmeden değiştirmenin yollarını öğrenecek, yaşamın sizin için daha kolay duruma geldiğini göreceksiniz.

Zirvede herkese yer var. Yeter ki siz ulaşmayı bilin!

 

Dale CarnegIE’nin diğer kitapları

• Üzüntüyü Bırak Yaşamaya Bak
• Söz Söyleme ve İş Başarma Sanatı
• İçinizdeki Lider
• İşten ve Yaşamdan Zevk Almanın Yolları