1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Don Kişot İstanbul’da Pdf indir

Don Kişot İstanbul’da Pdf indir
0

Don Kişot İstanbul’da pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Don Kişot İstanbul’da kitap ile ilgili özet bilgiler. Don Kişot İstanbul’da kitabı yazar Rıfat Ilgaz tarafından kaleme alınmıştır. Don Kişot İstanbul’da kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Don Kişot İstanbul’da kitabın Ciltsiz Çınar Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Don Kişot İstanbul’da pdf oku, Don Kişot İstanbul’da PDF yandex, Don Kişot İstanbul’da PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Don Kişot İstanbul’da PDF Oku

Kimdir Don Kişot? Şövalyeliğini sürdürmek isteyen iyi niyetli bir ün budalası mı? Yoksa bir geleneği sürdürmek isteyen soylu, üstün kişi mi? Hemen her çağın bir Don Kişot’u çıkıp ününü sürdürmeye çalışıyor, adını belleğimizin derinliklerine gömüyor. Bizim de Don Kişotlarımız olmadı mı? Bugüne kadar onların ne olduklarını çözemedik. Geldiler geçtiler şu İstanbul’dan. Yıktılar, yaptılar.

Rıfat Ilgaz, toplumdaki zıtlıkları göstermenin en iyi yolu olarak gördüğü mizahı bu kez de zengin hayal gücüyle birleştirerek Don Kişot’u İstanbul sokaklarında dolaştırıyor.

Bize gerçekleri Don Kişot’un gözünden sunuyor.

Acaba gerçek Don Kişot kim?