1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Don Camillo’nun Küçük Dünyası Pdf indir

Don Camillo’nun Küçük Dünyası Pdf indir
0

Don Camillo’nun Küçük Dünyası pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Don Camillo’nun Küçük Dünyası kitap ile ilgili özet bilgiler. Don Camillo’nun Küçük Dünyası kitabı yazar Giovanni Guareschi tarafından kaleme alınmıştır. Don Camillo’nun Küçük Dünyası kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Don Camillo’nun Küçük Dünyası kitabın Türkçe Bilgi Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Don Camillo’nun Küçük Dünyası pdf oku, Don Camillo’nun Küçük Dünyası PDF yandex, Don Camillo’nun Küçük Dünyası PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Don Camillo’nun Küçük Dünyası PDF Oku

Dünyaca ünlü Don Camillo okuyucularımızın isteğiyle yeniden raflarda…

Daha önce 1972 senesinde bastığımız Don Camillo serisinin ilk kitabını İtalyanca orijinalinden yeni çevirisiyle tekrar sizlerle buluşturuyoruz.

“Eğer Don Camillo yüzünden bana kırılan rahipler olursa, kafamda bir şamdan kırabilir; Peppone yüzünden bana kırılan komünistler olursa, sırtımda bir sopa paralayabilir. Ama İsa’nın konuşmaları yüzünden bana kırılan olursa, yapacak hiçbir şey yok; çünkü hikâyelerimde konuşan Hz. İsa değil, benim aklımdaki İsa’dır. Yani benim vicdanımdır.”

(Giovanni Guareschi)